پروتز مو بهتر است یا کاشت مو ؟
نوامبر 7, 2019
تفاوت کراتین سرد و گرم
نوامبر 10, 2019

پروتز مو امروزه به دلیل هزینه کمتر و فوری بودن آن نسبت به کاشت مو و عدم جراحی در پوست سر افراد طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. در این مقاله امروز به روش بازگشت موهای از دست رفته یعنی پروتز مو می پردازیم و مزایا و روش فیکس پروتز مو را نیز بررسی می کنیم.

روش های زیادی برای مودار شدن مردان و زنان وجود دارد که از استفاده از کلاه گیس های مختلف تا کاشت مو، می توان برای هر یک امتیازاتی در نظر گرفت. اما پروتز مو، روشی بینابین کلاه گیس و کاشت است که مزایای زیادی برای آن قائل هستند. این روش جالب، نه دائمی است و نه موقتی، پس بهتر است درباره اش بیشتر بدانید.

 

پروتز مو(پستیژ مو) چیست؟

بازگرداندن موهای از دست رفته با استفاده از پروتز مو روش جدیدی است که امروزه به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. این روش که یک راه حل موقتی برای افرادی است که بر اثر ریزش مو دچار طاسی و ضعف اعتماد به نفس شده اند به دلیل هزینه ترمیم مو کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
در این روش، موی صد در صد طبیعی به جای کاشت در پوست سر، در پروتزهایی از جنس نانو که بسیار ظریف و مشبک هستند کاشته می شوند، سپس با چسب مخصوصی روی پوست سر انسان قرار می گیرد.
در ظاهر پروتز مو حالتی بسیار طبیعی و مانند موی انسان دارد.

 

مزایای پروتز مو :

  • هزینه کمتر نسبت به کاشت مو
  • حالت طبیعی پروتز موی طبیعی
  • نداشتن درد و جراحی
این پروتزها، با توجه به نوع کچلی و طاسی سر افراد، جنس و حالت طبیعی موهای خود آن ها، در مراکز زیبایی و ترمیم مو ساخته می شود و با روش های مختلفی، بر روی سر قرار داده می شود.

 

روش های اتصال پروتز مو روی سر

  • استفاده از چسب های مخصوص گیاهی
  • استفاده از کلیپس به موهای فرد، متصل می شود.
  • با گره به موی سر خود فرد وصل می شود که با رشد مو، نیاز به فیکس کردن دارد.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره 03195014050و 03195021020 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09132203121 در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 4 =

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp