ترمیم مو بانوان

علل ریزش مو در بانوان

 

علل ریزش مو در زنان علاوه بر اینکه با مردان نیز متفاوت است در هر یک از زنان نیز ممکن است متفاوت باشد و علل مختلفی دارد ،به همین خاطر است که قبل از انجام عمل ترمیم مو در زنان باید ابتدا تعیین کنیم که علت ریزش مو در این شخص چیست. ریزش مو در زنان میتواند به علت تغییرات هورمونی و یا یائسگی باشد که هر کدام الگوی متفاوتی دارند. بسته به علت و الگوی ریزش مو در برخی زنان ممکن است تنها درمان ممکن دارو درمانی باشد و یا گذر زمان باشد ،در حالی که در برخی دیگر روش پیوند مو مناسب است.
معمولا خانم‌ها در مورد از دست دادن موهای خود با دیگران صحبتی نمی‌کنند و سعی در پنهان نمودن این مساله را دارند از این رو از نظر روحی بسیار آشفته شده و عموما از حضور در اجتماع، مهمانی‌ها و مجالس گریزان هستند.
در مقوله‌ی ترمیم مو برای خانم‌ها توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است که در کاشت موی طبیعی، به هیچ عنوان منطقه‌ی مورد نظری که کاشت مو در آن انجام شود نمی‌تواند به اندازه‌ی مناطق دیگر پرپشت گردد تا از لحاظ حجم مو با سایر مناطق هم یکسان باشد. ولی چون در روش ترمیم مو هیچ محدودیتی در مقدار موهایی که باید برای شخص در آن منطقه ایجاد شود وجود ندارد با متد ترمیم مو می‌توان حجم موی مورد نظر شخص را برای شبیه ‌سازی مو برای این مناطق طاس یا کم پشت شده دیگر ،تامین کرد.

 


کاشت مو برای زنان

 

همان طور که گفته شد مساله ریزش مو و کاشت مو در زنان از مردان بسیار پیچیده تر میباشد چرا که به دلیل تغییرات هورمونی صورت گرفته در بدن زنان این دست از ریزش های مو اتفاق می افتد و این امر عمل جراحی کاشت مو را خیلی سخت تر میکند.
 روند انجام کاشت مو برای زنان در مقایسه با مردان به دلیل متفاوت بودن خط رویش و انواع مختلف مدل های رشد مو در زنان بسیار سخت تر و پیچیده تر میباشد. پزشک متخصص قبل از انجام عمل کاشت مو جنبه های مختلف ظاهری فرد و جنس موی زنان را به دقت بررسی میکند تا بتواند یک نقشه درمانی خوب و موثر را برای فرد طراحی کندو بعد از عمل ظاهر فرد طبیعی و زیبا به نظر بیاید.
این روند درمانی علاوه بر یک جراح کاشت موی مجرب نیاز به یک تیم درمانی با مهارت و دانش کافی از انواع جنس و مدل های موی زنانه دارد تا طبیعی ترین نتیجه ممکن حاصل شود. تمام مراحل جراحی انجام شده بر روی بیمارن تحت بیهوشی کامل انجام میگیرد تا بیماران در طی روند درمانی احساس ناراحتی نداشته باشند.

 


فرایند ترمیم موی زنان

 

بطور کلی می‌توان گفت که :روشهای انجام ترمیم موی بانوان با آقایان تفاوت اساسی ندارد . در ادامه به تفاوت مختصری در ترمیم موی بانوان و آقایان می پردازیم.
١-  نکته قابل توجه در مورد اجرای بخش فیکس برای بانوان (نحوه چسباندن پروتز روی سر) ، می توان به نوع پلیمرهای مورد استفاده (چسب های مخصوص ترمیم) در بانوان اشاره کرد که طبیعتاً از قدرت جذب بیشتری برخوردار هستند زیرا موهای خانم ها به علت بلندی آن و حجم بیشتر نسبت به موی آقایان سنگین تر است  .البته در مواقع ضروری بعلت استرس یا وضعیت فیزیولوزیکی بدن بانوان ممکن است به خواست و سلیقه خود شخص از چسب های مایع هم می توان برای آنها استفاده کرد.
٢- روش دیگری که می توان برای فیکس بانوان بجای چسب از آن استفاده کرد ،روش فیکس با ” کلیپس ” می باشد . در این روش ، دیگر نیازی به زدن موهای سر فرد نمی باشد ! بلکه به وسیله چند کلیپس مخصوص ، پروتز را به موهای باقی مانده در سر فرد نصب می کنیم .
(درصورتیکه شخص مورد نظر موهای قوی در کناره های سر داشته باشد)  در این روش ، فرد می تواند در هر لحظه که تمایل داشته باشد از پروتز استفاده نماید و هر زمان که نیازی به پروتز مو نداشت ، آنرا بردارد ، زیرا در این روش ، موهای زیر پروتز که موهای خود شخص است ، اصلاح و کوتاه نشدند و همچنان باقی می مانند .

 

 

روش ترمیم مو بانوان

 

در روش ترمیم مو ، پس از حضور شخص نزد کارشناسان این مجموعه ابتدا یک برآورد اجمالی از وضعیت تراکم موی شخص و پس از بررسی نوع ریزش موی شخص مورد نظر و تشخیص بهترین روش ترمیم مو برای فرد یک اندازه گیری بسیار دقیق از مناطقی که فرد دچار طاسی یا کم پشتی مو گشته انجام میشود.
و پس از آن در این مرحله بخش کوچکی از موهای شخص بعنوان نمونه (بدون جراحی) برای شبیه سازی موی ترمیمی برداشته میشود.که با توجه به موهای شخص از لحاظ رنگ ، حالت ، جنس بهترین و نزدیک‎ترین نمونه مویی که شباهت‌های لازم با موی فرد را دارا می‌با‌شد انتخاب شده و پس از آن برای تهیه کورتکس مورد نظر به شرکت‌های خارجی سفارش گذاشته می‌شود .
که شرکت مزبور این جنس موهای انتخاب‌شده را بر روی یک لایه کورتکس که از جنس نانو می باشد انجام داده و پس ارسال آن به ترمیم مو رستگار مراحل فیتینگ و هیردرسینگ بر روی سر شخص انجام میشود که نتیجه حاصله بدین ترتیب است که شخص مورد نظر پس از حضور یک مرحله در یک روز به مدت تقریبی دو الی سه ساعت تمام مشکل کم پشتی و یا طاسی سر خود را کاملا ترمیم نموده و دقیقا تمام کسانی که وی را نگاه میکنند تنها تارهای مویی را خواهند دید که انگار از داخل پوست سر خود شخص رویش پیدا کرده است و تراکم منطقه کم پشت شخص کاملا از لحاظ تراکم با نقاط پر تراکم یکسان سازی میگردد و موهای اجرا شده کاملا با موهای خود شخص میکس میگردد ،دارای خط رویش و خط فرق کاملا طبیعی می باشد.

 

 

مزایای ترمیم مو برای بانوان

 

– شما عزیزان پس از انجام ترمیم موهای خود دیگر نیازی به مراجعات بعدی و سرویسهای مكرر ندارید، مركز موی رستگار با دارا بودن بانك موی صد در صد طبیعی، چه از نظر جنس و چه از نظر رنگ همانند با موهای خود شخص می باشد را قابل انجام كرده است.
1- شاهد خط رویش بسیار طبیعی و فرق سر طبیعی می باشید.
2- این روش بدون مراجعه بعدی می باشد.
3- قابلیت رنگ، مش، سشوار و غیره… را نیز از جمله دیگر مزایای این روش با سایره روشهای رایج می توان دانست.
4- استحمام هرروز، استخر، سونا و انجام تمامی ورزشها نیز با این تكنیك می توان انجام داد.
5- این تكنیك را حتی برای بیماران آلوپسی و سوختگی نیز می توانیم انجام داد.
6- و در آخر دادن اعتماد بنفس و زیبایی بیشتر به شما عزیزان از جمله دیگر افتخارات ما می باشد.

 

برای کسب اطلاع از هزینه ترمیم مو با ما تماس بگیرید
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp